“De Madrid al cielo”
Madrid, Spaans leren in het kloppend hart van Spanje
Er is geen betere plek om Spaans te leren dan in de hoofdstad van het land zelf. Madrid is levendig, gastvrij en authentiek. Een stad waar elke straat een verhaal vertelt en waar je de Spaanse taal hoort, voelt en beleeft in zijn meest authentieke vorm.



Madrid is misschien wel de meest veelzijdige plek van Spanje om de taal te leren. Doordat mensen uit alle hoeken van het land, van Galicië tot Andalusië, van Baskenland tot de Canarische Eilanden, hier samenkomen, vind je in Madrid een rijk palet aan accenten, uitdrukkingen en culturele invloeden. Deze mengelmoes maakt de stad tot een spiegel van heel Spanje. Tegelijkertijd staat Madrid bekend om zijn openheid en gastvrijheid: iedereen voelt zich hier welkom, en de Madrilenen maken graag een praatje. Juist deze mix van toegankelijkheid en diversiteit maakt Madrid tot een ideale leeromgeving voor wie het Spaans wil beheersen in al zijn vormen en kleuren.



Deze taalreis in Spanje vindt plaats je in het historische centrum van de stad, tussen pleinen vol leven, statige boulevards en verborgen straatjes met lokale sfeer. Madrid biedt het beste van alle werelden: indrukwekkende kunst in musea zoals het Prado en het Reina Sofía, koninklijke grandeur in het Palacio Real, en bruisende ontmoetingsplekken zoals de iconische Plaza Mayor en de centrale Puerta del Sol.




Wat houdt deze taalreis in Spanje in?
Deze intensieve taalcursus Spaans in Madrid bestaat uit 20 uur verspreid over 5 dagen, met een ochtendprogramma (09:30 – 13:30) en een avondprogramma (18:00 – 20:00).
Het ochtendprogramma bestaat uit Spaanse lessen op locatie, niet in een klaslokaal, maar op plekken waar de taal leeft. Je oefent Spaans in het Retiropark, doet opdrachten op lokale markten en proeft de sfeer van de stad in wijken als La Latina of Lavapiés. Onderweg ontdek je ook de rijke gastronomie van Madrid: van traditionele tavernes tot moderne tapasbars. Het eten is hier niet alleen heerlijk, het is ook een uitstekende aanleiding om het Spaans in de praktijk te brengen. In Madrid kun je de smaken van heel Spanje proeven: van Baskische pintxos en Andalusische tapas tot Valenciaanse paella en Galicische Pulpo a la gallega. Een perfecte aanleiding om het Spaans in de praktijk te brengen, aan tafel en in gesprek.






In het avondprogramma verdiepen we ons in grammaticale thema’s die aansluiten bij wat je overdag hebt meegemaakt. Via gesprekken, opdrachten en feedbackmomenten oefen je niet de grammatica van het Spaans, maar leer je vooral hoe je die grammaticale regels vlot en correct toepast in échte situaties. Je verwerkt wat je gezien, gehoord en beleefd hebt, waardoor het leerproces natuurlijk en blijvend is.
De lessen worden gegeven door Débora López Rodríguez, geboren in Madrid als dochter van Sevillaanse ouders. Ze heeft gewoond in verschillende Spaanse regio’s, waaronder Andalusië, Catalonië, Galicië, Baskenland, de Balearen en Valencia. Dankzij deze brede woonervaring en haar vele reizen heeft zij een diep en genuanceerd inzicht ontwikkeld in de culturele rijkdom van Spanje. Haar persoonlijke aanpak, passie voor de Spaanse taal en liefde voor cultuur maken elke les inspirerend en effectief.
Madrid is geen leslocatie; het is je klaslokaal, je oefenruimte en je inspiratiebron in één.
Alle gegevens van deze taalreis in Spanje op een rij:
- Kosten: € 319,00 (inclusief taallessen en lesmateriaal)
- Docent: Débora López Rodríguez
- Aantal lessen: 20 lesuren
- Data: van 16 april 2026 t/m 20 april 2026
- Niveau: minimaal A2-1
- Maximale aantal deelnemers: maximaal 12 deelnemers
Plaats | Startdatum | Einddatum | Status | Inschrijven |
---|---|---|---|---|
Málaga | 11-09-2025 | 15-09-2025 | 1 plek beschikbaar | Schrijf je in! |
Sevilla | 13-11-2025 | 17-11-2025 | VOL | Niet meer mogelijk |
Sanlúcar de Barrameda | 25-02-2026 | 02-03-2026 | VOL | Niet meer mogelijk |
Madrid | 16-04-2026 | 20-04-2026 | Beschikbaar | Schrijf je in! |
Bilbao & Sebastián | 21-05-2026 | 25-05-2026 | Beschikbaar | Schrijf je in! |
Sanlúcar de Barrameda | 03-06-2026 | 08-06-2026 | Bijna vol | Schrijf je in! |
Valencia | 10-09-2026 | 14-09-2026 | Beschikbaar | Schrijf je in! |
Málaga | 15-10-2026 | 19-10-2026 | Beschikbaar | Schrijf je in! |
Sevilla | 05-11-2026 | 09-11-2026 | Beschikbaar | Schrijf je in! |
Tenerife | 21-04-2027 | 26-04-2027 | Beschikbaar | Schrijf je in! |






